Hotelová a Obchodná akadémia Brezno

Našim cieľom je priviesť vaše sny až do vesmíru! CK-space
Spoznať veľké výhody mladých ekonomicky vzdelaných absolventov sme mali možnosť ako študenti Obchodnej a Hotelovej akadémie Brezno na odbornej  exkurzii v prestížnej rakúskej firme priamo so sídlom vo Viedni. Po milom privítaní vedúcim manažérom nám v kongresovej miestnosti odprezentovali pracovnú činnosť firmy a atraktívne možnosti zamestnania pre mladých ekonómov. 

Read more LÁKAVÁ PRACOVNÁ PONUKA A VOŇAVÁ PREDVIANOČNÁ ATMOSFÉRA ZÁROVEŇ

Veronika opäť dominovala

18 01 2016

Administrator

Stáva sa už tradíciou, že v závere kalendárneho roku organizujeme na našej škole školské kolo v spracovaní informácií na počítači. Nebolo to inak ani v tomto šk. roku. 

Read more Veronika opäť dominovala

Šťastný Nový rok 2016

31 12 2015

Administrator

 

Read more Šťastný Nový rok 2016

Hoteláci prinášajú šťastie

21 12 2015

Administrator

V utorok 15. decembra 2015 žiaci Hotelovej akadémie v Brezne z krúžku podnikania v cestovnom ruchu CK Roses JA odohrali divadelné predstavenie klasickej slovenskej ľudovej rozprávky na motívy Pavla Dobšinského Trojruža.  Rozprávka bola spestrená skvelou hudbou a efektne dotvorenou prezentáciou. Energia mladých hotelákov zaplnila Denné centrum Prameň a v nejednom oku sa zjavila slzička šťastia.  Veríme, že úžasný zážitok z predstavenia v tomto predvianočnom čase očaril  a zahrial srdiečka všetkých mladých aj starších, ktorí rozprávku videli.

Read more Hoteláci prinášajú šťastie

Dňa 10.12.2015 sa družstvá dievčat a chlapcov zúčastnili  II. kola stredoškolskej ligy v elektronických šípkach. Súťaž sa konala v Dart Clube v Brezne.

             Dievčatá v zložení Linda Hnátová, Radka Hliková a Paulínka Valíková  po minulom prvom kole,  keď skončili na 5 mieste,  teraz zabojovali a postupový turnaj vyhrali.

            Družstvo chlapcov  v zložení Martin Trojak, Vendelín Ďurčák, Juraj Martiník a Oleg Filip skončilo tak ako v prvom kole na piatom až šiestom mieste. Súťaž pokračuje 11.02.2016 tretím  kolom v Brezne.

Read more Kvalifikácia na 12. Majstrovstvá Slovenskej republiky stredných škôl v elektronických šípkach