Hotelová a Obchodná akadémia Brezno

Prijímacie kritéria

31 march 2014

Administrator

Kritéria prijímacieho konania na Hotelovú Akadémiu         v Brezne na na odbor Hotelová akadémia a Manažment regionálneho a cestovného ruchu nájdete TU


Kritéria prijímacieho konania na Obchodnú Akadémiu      v Brezne nájdete TU

retro deň

27 march 2014

CK Perfect š.s.

 

Read more retro deň

Regionálne kolo Olympiády Mladý účtovník

20 march 2014

Administrator

Dňa 24.03.2014 sa žiaci IV.D Obchodnej akadémie Simona Krettová a Marek Čunderlík zúčastnia regionálneho kola Olympiády Mladý účtovník v Žiline. Žiaci budú riešiť súvislý príklad v programe Omega – podvojné účtovníctvo. Prvých päť postupuje do celoslovenského kola.  Držme im palce.

Read more Regionálne kolo Olympiády Mladý účtovník

V CELOŠTÁTNOM FINÁLE V SIP – DVAJA NAŠI ŠTUDENTI

18 march 2014

Mgr. Anna Šulejová

Výborné výkony v úprave textu na PC, ktoré dosiahli Marek Čunderlík a Tomáš Ferenčík zo IV. D triedy, v krajskom kole, zabezpečili ich postup medzi najlepších zo Slovenskej republiky. 

Read more V CELOŠTÁTNOM FINÁLE V SIP – DVAJA NAŠI ŠTUDENTI

Hoteláci a obchoďáci zabodovali

14 march 2014

Mgr. Ján Horváth

V dňoch 7-8. marca 2014  sa uskutočnili v hoteli SATEL v Poprade majstrovstvá SR v elektronických šípkach stredných škôl. Naša škola sa už dlhé roky stabilne zúčastňuje na majstrovstvách aj vďaka tomu, že žiaci môžu trénovať šípky v šípkarskom krúžku v školskom internáte. Majstrovstiev SR sa zúčastnili stredné školy prakticky z celého Slovenska.            Na majstrovstvách SR sa hrala tzv. 501 – singl out. 

Read more Hoteláci a obchoďáci zabodovali