OVERTE SI
Hlavná stránka > Zákaznícka zóna > Získajte internet zadarmo pre seba a pre svojich priateľov

Získajte internet zadarmo pre seba a pre svojich priateľov

Získajte internet zadarmo

Odporučte internet, prípadne televíziu alebo telefonovanie vašim známym a získajte internet zadarmo! Ak si váš známy objedná služby Slovanetu a uvedie, že ste ho odporučili práve vy, po zriadení služby získate obaja jeden mesačný paušál úplne zadarmo. Koľko priateľov alebo známych odporučíte, toľko bezplatných mesiacov od nás získate.

Elektronický kupón Získaj internet zadarmoAko na to

  • vyplňte svoje údaje do kupónu, ktorý ste od nás dostali alebo si ho vytlačíte a vyplnený kupón odovzdajte známemu, ktorému odporúčate pripojenie
  • alebo uveďte svoje aj jeho kontaktné údaje na tejto stránke a my zariadime všetko potrebné

Aktuálna akciová ponuka pre vašich známych

Z aktuálnej ponuky Slovanetu, ktorú môžete vašim priateľom a známym odporučiť, vyberáme:

  • vysokorýchlostný internet s garanciou najnižšej ceny a zriadenie len za 1 €,
  • výhodné telefonovanie bez mesačných paušálov,
  • vo vybraných oblastiach aj digitálnu televíziu s až 89 programami aj v HD kvalite
  • výhodné kombinácie internetu, televízie a telefonovania

Podrobné informácie o internete zadarmo

Internet zadarmo môže získať existujúci zákazník - fyzická osoba a fyzická osoba živnostník, ktorý využíva služby internetu, televízie, telefonovania alebo ich kombinácie. Internet zadarmo získa zákazník, ak odporučí a získa nového zákazníka, ktorý si následne objedná služby internetu, televízie, telefonovania alebo ich kombinácie, pričom zmluva bude s viazanosťou na minimálne 18 mesiacov a objedané služby budú úspešne zriadené. Po zriadení nového zákazníka dostane nový aj existujúci zľavu na jeden mesačný paušál na nasledujúcej faktúre. Koľko nových zákazníkov získa, toľko má mesačných poplatkov bezplatne (uplatní sa postupne pri ďalších faktúrach). Zľava sa uplatňuje v maximálnej výške 100 € na jeden mesiac a len z paušálu (čiže napríklad sa nevzťahuje na pretelefonované minúty navyše). Pokiaľ má zákazník viacero pripojení, zľava sa udeľuje len na jedno z nich. Ponuka platí pre všetky technológie (kategórie produktov).