OVERTE SI
Hlavná stránka > Služby - doplnkové informácie > Telefóny a zariadenia pre telefonovanie

Zariadenia k telefonovaniu cez internet

VoIP brána Linksys PAP2T

Toto zariadenie umožňuje spojenie telefónnych služieb a internetového pripojenia. Linksys PAP2T obsahuje dva analógové telefónne porty na prepojenie až dvoch bežných analógových telefónov. Tým je možné využívať lacné telefonovanie cez internet z bežných analógových telefónov. Umožňuje pripojiť dva telefóny s dvomi samostatnými službami a dvomi rôznymi telefónnymi číslami. VoIP brána je kompatibilná so službami, ktoré využívate pri telefonovaní.

Bezdrôtový IP telefón Siemens Gigaset A580 IP

Moderný, stolový IP telefón Siemens Gigaset A580 IP vám vďaka svojej bezdrôtovej technológii umožňuje komfortné telefonovanie. S rozšírenými funkciami môžete používať viacero telefónnych čísiel s možnosťou viesť aj niekoľko súčasných hovorov, prípadne konferenčný.

Prídavné slúchadlo Siemens Gigaset C300H

Spoľahlivé prídavné slúchadlo Gigaset C300H k telefónu Siemens Gigaset A580IP vám umožní telefonovať v kvalitnom prenose zvuku. S až 20 hodinami hovorov a 300 hodinami v pohotovostnom režime je možné realizovať akúkoľvek dlhú komunikáciu. Jednoduché ovládanie, farebný displey a telefónny zoznam na 250 záznamov vždy zaistí dosah potrebných údajov.

Audiokonferenčné telefóny Polycom Soundstation 2

Nová generácia audiokonferenčných telefónov Polycom zavádza nové štandardy vedenia konferenčných hovorov, vďaka jedinečným patentovaným technológiám snímania zvuku, ktoré umožňujú viesť konferenciu úplne prirodzene a v dokonale čistej kvalite zvuku a hovoreného slova. Spojením týchto excelentných zariadení so službami Slovanetu je zabezpečené profesionálne a spoľahlivé riešenie pre vedenie konferencií a meetingov na diaľku. Poskytované modely sú rozšíriteľné o dva postranné mikrofóny, ktoré umožnia ešte väčšie pokrytie miestnosti.

Viac: